Renk değiştir:
15 Temmuz Pazartesi 2024 - 04:30:52
KONUK BİLGİLERİ
Şu an: ................... 1
Bugün: .................. 87
Dün: ....................... 1579
Toplam: ................. 5955833
IP: ....... 44.211.31.134
HAVA DURUMU

Bursa

Ankara

İstanbul

Gaziantep
DOST SİTELER
HABERLER
KüçükBüyüt Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
MÜŞKÜLE ŞEHİDİ İÇİN YÜRÜDÜ
2012-09-03Şırnak'ın Beytüşşebap ilçe merkezine PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit düşen Sağırlar'ın Süleyman Güleç için İznik'te protesto yürüyüşü gerçekleştirildi.

Müşküleli gençlerin düzenlediği yürüyüşe; köy kadınları, civar köylerden ve İznik'ten çok sayıda insan katıldı.

Halk, teröre lanet okurken, hükümete de tepkide bulunarak: "Artık şehit görmek istemiyoruz. Canımıza yetti. Hergün şehit var. Buna dur diyecek kimse yok mu." dediler.

Şehidimizin naaşı Diyarbakır askeri hava üssünden uçakla Yenişehir askeri hava alanına getirilecek. Salı günü Askeri törenin ardından doğup büyüdüğü köyünde toprağa verilecek.

Kaynak: Fotoğraflar: Tarafsız Gazetesi
Bu haber 8963 kez görüntülendi
--- Yorum yazın ---
FARUK KÖSE / 2012-09-03 20:45:18
ŞEHİDİMİZ ONBAŞI SÜLEYMAN GÜLEÇ KARDEŞİMİZİN MAKAMININ CENNET OLDUĞUNDAN HİÇ ŞEK VEDE ŞÜPHEMİZ YOK.İSTİKLAL MARŞIMIZIN ŞAİRİ MEHMET AKİF ERSOY ŞEHİTLER İÇİN NE BUYURUYOR:"EY ŞEHİT OĞLU ŞEHİT.İSTEME BENDEN MAKBER(MEZAR)SANA AGUŞUNU(KUCAĞINI)AÇMIŞ DURUYOR PEYGAMBER(S.A.V)"ALLAH KEDERLİ AİLESİNE VEDE KÖYÜMÜZ HALKINA SABIRLAR VERSİN.ŞEHİTLER İÇİN ÖLÜLER DENMEZ.ONLAR CENABI HAKKIN KIYAMETE KADAR MİSAFİRLERİDİRLER.TABİKİDE İNANANLAR İÇİN.SAĞIRLAR SÜLALESİNİN DE İNANCININ TAM OLDUĞUNDAN ŞÜPHE YOKTUR.
baki kumru / 2012-09-04 09:25:35
bu cennet vatanı hiç kimsenin ama hiç kimsenin bölmeye gücü yetmiyecektir.biz bu vatanı koruyan şehitlerimiz sayesinde her gün bir önceki güne göre dahada çok büyüyoruz. biz bu toprakları kanla aldık ancak kanla veririz. şehidimize Allahtan rahmet diler kederli ailesine sabırlar dilerim.
Şükrü Halvaşi / 2012-09-04 12:36:05
Zonguldak'tan yazıyorum.Öncelikle acınıza fazlasıyla ortağım.Bu kansızları dağlara yollayan zihniyetlere,emziren analara,eğitim veren öğretmenlere,can katan babalara yazıklar olsun.Ölüm gerçekte diriliştir,bunu bilelim yeter.KAHROLSUN PKK.KAHROLSUN APO.Onu getirildiği zaman da uçaktan atmayan yetkililere de,eğer hakkımız varsa,bu hak-kı ulusum adına haram ediyorum.Köyünüzün başı sağolsun.
İbrahim Tosun / 2012-09-04 15:09:01
gelemedim ama ruhen ordayım... hemşehrim, kardeşim şehidimize Allahtan tekrar tekrar rahmet diliyorum... Ailesine sabır dilemekten başka teselli veremiyorum... Kahrolsun PKK ve destekçileri, Kahrolsunlar tez zamanda inşallah... Kardeşiniz İznik-Sarısu'dan İbrahim... Kederliyiz, mahzunuz, acınız acımızdır; yine de sabır, iman ve dua ile...
MÜŞKÜLELİ GİRİŞİ
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye ol | Şifremi unuttum
KÖŞE YAZARLARI
SORMACA
Köyümüzde giderek artan yabancılara toprak satışı konusunda düşünceleriniz nedir?
Müşküle Köyü / İZNİK / BURSA
posta kodu: 16860
ağ-ileti (e-posta): iletisim@muskulekoyu.com
Şubat 2006'dan beri
www.muskulekoyu.com
tasarım/kodlama: İsmail Küçük / Emin Kaygısız