Renk değiştir:
22 09 Salı 2020 - 14:12:14
KONUK BİLGİLERİ
Şu an: ................... 2
Bugün: .................. 440
Dün: ....................... 883
Toplam: ................. 4671673
IP: ....... 18.208.202.194
HAVA DURUMU

Bursa

Ankara

İstanbul

Gaziantep
DOST SİTELER
HABERLER
KüçükBüyüt Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
1. MÜŞKÜLE KÖYÜ PİKNİĞİ TEK KELİMEYLE MUHTEŞEMDİ
2015-06-14Müşküle Köyü Şehit Süleyman Güleç Kütüphanesi’nin düzenlediği, Müşküle Köyü Muhtarlığı ve Müşküle Dostlukspor Kulübü’nün katkı sağladığı 1. Müşküle Köyü Pikniği muhteşem geçti.

Müşküleli gençlerin, tüm ayrıntıları gözeterek gerçekleştirdiği organizasyona, ilk olmasına rağmen köyde ve köy dışında yaşayan Müşküleliler başta olmak üzere, yöre halkı ve misafirler büyük ilgi gösterdi. Etkinliğe yaklaşık 800 aşkın insan katıldı.

Köyümüzün yaklaşık 3 km yukarısında yer alan doğa harikası Çarıklı mevkiinde gerçekleşen etkinlikte, tüm katılımcılar harika saatler geçirdiler. Etkinliğin başlama saati 12:00 olmasına karşın, muhteşem doğa ortamında kahvaltı yapmak isteyen katılımcılar, erken saatlerde alanı doldurmaya başladılar.

Katılımcılara; tavuklu pilav, ayran ve tatlının yanısıra köyümüze özgü olan, sadece özel günlerde pişirilen Harmanlar Çorbası köy kadınları tarafından piknik alanında pişirilerek ikram edildi.

Müzik ve çeşitli yarışmalar eşliğinde, güneşli güzel bir günde, şenlik havasında geçen piknikte katılımcılar doyasıya eğlendiler.

Sabah saatlerinde başlayan etkinlik, akşam saat 17:00 civarında sona erdi.
Organizasyon için teşekkür eden katılımcılar, seneye tekrar buluşmak temennisiyle ayrıldılar.

Etkinlikte emeği geçen başta Müşküle Köyü Şehit Süleyman Güleç Kütüphanesi yönetimine, Muhtarımız Şemsettin Talan'a, Müşküle Dostlukspor Kulübü'ne, İznik Belediyesi'ne, emek veren gençlerimize, yemek pişiren kadınlarımıza, maddi destek sağlayan Müşkülelilere ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

Katılımlarıyla bizleri onurlandıran İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'a, İznik Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hıştıroğlu'na, İznik İlçe Jandarma Komutanı'mıza, İznik İlçe Emniyet Müdürü'müze, MHP İznik İlçe Teşkilatı Başkanı'mıza, İznik Esnaf Odası Başkanı'mıza, İznik Muhtarlar Derneği Başkanı'mıza ve muhtarlarımıza, İznik Kültür ve Turizm Derneği Başkanı'mıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Fotoğraflar: Hüseyin Balcı, Ruhi Alper, Nazım Güney, Murat Küçükçakır
Videolar: Hüseyin Balcı

Bu haber 4019 kez görüntülendi
--- Yorum yazın ---
Hüseyin öztunalı / 2015-06-14 22:42:33
çok yaşayın .. bu güvenlik düzeneği de saçma olmuş
Emin Kaygısız / 2015-06-15 04:35:23
Teşekkür ederiz, Hüseyin Bey. Güvenlik düzeneğine gelince; herkes interneti sizler gibi iyi niyetle kullanmıyor maalesef. Yani formdaki güvenlik kodu, bir saldırı yöntemine karşı gerekli ve basit bir önlem.
MÜŞKÜLELİ GİRİŞİ
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye ol | Şifremi unuttum
SORMACA
Köyümüzde giderek artan yabancılara toprak satışı konusunda düşünceleriniz nedir?
Müşküle Köyü / İZNİK / BURSA
posta kodu: 16860
ağ-ileti (e-posta): iletisim@muskulekoyu.com
Şubat 2006'dan beri
www.muskulekoyu.com
tasarım/kodlama: İsmail Küçük / Emin Kaygısız