Renk değiştir:
22 09 Salı 2020 - 14:28:08
KONUK BİLGİLERİ
Şu an: ................... 1
Bugün: .................. 449
Dün: ....................... 883
Toplam: ................. 4671682
IP: ....... 18.208.202.194
HAVA DURUMU

Bursa

Ankara

İstanbul

Gaziantep
DOST SİTELER
HABERLER
KüçükBüyüt Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
ERCAN KAVUK'UN İZNİK'TEKİ İMZA GÜNÜNE İLGİ BÜYÜKTÜ
2013-10-23Müşküleli emekli eğitimci Ercan Kavuk'un 29 yıllık uğraşları sonucu hazırlığı Müşküle-1 kitabının Müşküle'de gerçekleşen ilk imza gününden sonra ikinci imza gününü İznik'te yaptı.

Bu gün (23.10.2013) saat 11:00'de, İznik Belediye Binası önünde gerçekleşen imza gününe protokolün, yerel basının ve halkın ilgisi yoğun oldu.

İmza gününe; İznik Kaymakamı Hüseyin Karameşe, İznik Belediye Başkanı Kadri Eryılmaz, Muhtarımız Şemsettin Talan, Boyalıca Belediye Başkanı Ali Çil, siyasi partilerin ilçe Başkanları ve teşkilatları, İznik Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Mehmet Küçükçakır, basın mensupları, Müşküle Köyü ve İznik halkı katıldı.

Ercan Kavuk'un basın açıklamasından sonra Belediye Başkanı Kadri Eryılmaz ve Kaymakam Hüseyin Karameşe birer konuşma yapıp Ercan Kavuk'u tebrik ettiler. Ardından imza etkinliğine geçildi.


Değerli hocamız Ercan Kavuk'a, büyük emek vererek hazırladığı kitabıyla köyü Müşküle'nin doğru ve güzel şekilde tanılması adına yaptığı önemli katkılardan dolayı bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Fotoğraflar ve videolar: İbrahim Tektaş

Bu haber 2137 kez görüntülendi
--- Yorum yazın ---
Ercan Kavuk / 2013-12-08 14:50:43
MÜŞKÜLE-1 Kitabımın İznik'deki İMZA GÜNÜNE katılarak bizleri onurlandıran İznik Kaymakamı Sayın Hüseyin Karameşe'ye, Belediye Başkanı Sayın Kadri Eryılmaz'a,İTSO Başkanı Sayın Mahmut Dedeoğlu'na, Siyasi Partiler'in temsilcilerine,Sivil Toplum Örgütlerine ve bu günü organize eden İznik Turizm Derneği Başkanı Sayın Mehmet Küçükçakır ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkürlerimi sunarım.
MÜŞKÜLELİ GİRİŞİ
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye ol | Şifremi unuttum
SORMACA
Köyümüzde giderek artan yabancılara toprak satışı konusunda düşünceleriniz nedir?
Müşküle Köyü / İZNİK / BURSA
posta kodu: 16860
ağ-ileti (e-posta): iletisim@muskulekoyu.com
Şubat 2006'dan beri
www.muskulekoyu.com
tasarım/kodlama: İsmail Küçük / Emin Kaygısız