GURURUMUZ ERMAN ERSÖZ MEZUN OLDUĞU OKULDA SEMİNER VERDİ

Türkiye'nin en genç kalite müdürü olan, başarıları ile gençlerimize örnek olan, sitemizde de köşe yazıları yazan Müşküleli Erman ERSÖZ, mezun olduğu İznik Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği'nin düzenlemiş olduğu seminerde öğrencilerle buluştu.

Kişisel ve Mesleki gelişim alanlarında eğitimler verip, projeler üreten Ersöz, başarının önündeki engelleri öğrenciler ile paylaştı. Engellerin, güçlenmek için fırsat olduğunu değinen Ersöz, iddia tutulduğu takdirde başarının kendiliğinden geleceğini belirtti. İddianız, kendinizi aşmak olsun deyip, “Kararın kesin ise, sonuç mutlaktır” sözü ile zihinleri hedefe yöneltti. İznik’teki öğrencilerde ciddi bir başarı potansiyeli olduğunu belirten Ersöz, büyük eksiğin kendimize inanmamak olduğunu belirtti. Öğrencilerin sorularına tespit ve tecrübeleriyle cevap veren Ersöz, problemlerin ancak, kendisinde çözümler üretmiş gerçek bir eğitimci ile aşabileceleceğini belirtti.

Seminer sonrasında görüş ve soruları yazılı olarak alan Ersöz, başarısı ile Türkiye’de önemli bir yere sahip İznik Anadolu Lisesi’nin yeni dönem öğrencilerinin özellikle Dikkat konusunda sorun yaşayabileğini belirtti.

İZALMED’e böyle pırıl pırıl öğrenciler tanışma fırsatı verdiği için teşekkür eden Ersöz, İznik için yapılabilecek çok şey olduğunu, bundan her zaman gurur duyacağını belirtti.Haberin eklenme tarihi: 2014-09-18
Haberin bağlantısı: http://www.muskulekoyu.com/haber-381-gururumuz_erman_ersoz_mezun_oldugu_okulda_seminer_verdi

Yazdırılan tarih: 21-09-2020 18:40:46
www.muskulekoyu.com